Soustředění žactva Sokolov

Zveřejňuji základní informace o soustředění. Sledujte tento příspěvek, budu ho postupně doplňovat. Doplněny mapy s místem startu pátečního tréninku a s místem srazu v sobotu ráno na atletické testy.

Účast: Soustředění je určeno pro všechny děti Západočeské oblasti do 14 let, které se zvládnou pohybovat po lese samy podle mapy bez fáborků.

Začátek: Pátek, 15.4. 17:00 v Hruškové. Mapa s vyznačeným startem

Konec: Neděle, 17.4. po obědě

Ubytování: V tělocvičně v Sokolově ve vlastních spacích pytlích (mapa).

Strava: Plná penze, počínaje páteční večeří ve školní jídelně.

Přihlášky: Zkontrolujte si vaši přihlášku, hlavně počty jídel (včetně dospělých) a čísla čipů (stačí děti) v této tabulce. Chybějící údaje pište do komentářů nebo e-mailem.

Cena: 400 Kč za osobu a pobyt (cena je již snížená o příspěvek z Nadace OB). Vybírat na místě nic nebudeme, SCM vystaví faktury jednotlivým oddílům.

Program: 4x mapový trénink (3x na mapě Třídomí, 1x městský sprint), v sobotu ráno od 9:00 testy na atletické dráze (mapa s místem srazu), večer teoretická příprava.
Kromě sobotního dopoledne je nutná účast řidičů - upřesníme v pátek na místě.

S sebou: Boty a oblečení na běhání v lese, na dráze i ve městě, čip, buzolu, mapník, láhev na pití, věci na převlečení a přezutí po tréninku, přezůvky do tělocvičny, psací potřeby (tenký červený fix na kreslení postupů)