Letní soustředění Slovensko II

Letošní letní soustředění TSM nás zaválo postupně na střední a jihovýchodní Slovensko.

První zastávkou byla Prievidza a mapa Malinová s roztodivné členitým terénem po těžbě zlata. Hned od začátku jsme nasadili GPS bonzáky a stínování pro večerní rozbory a postupně se dostalo na každého.
Následoval přejezd do Kremnice, mapa Revolta, kde počasí a vegetační období udělali z tréninku drsný survival. S trochou nadsázky se dá říct, že na následující prohlídce štoly jsme se ohřáli :-)
Přejezd do Gemerské Hórky, kde se turistická ubytovna (láska na druhý až třetí pohled) stala naším útočištěm po zbytek pobytu. Bylo tu vše co jsme si mohli přát, výborná a vydatná kuchyně, milý personál, koupaliště s plavčíkem a Wi-Fi :)

 

Dva dny do závodů ukrátili dva tréninky v závrtech, koupání, odpočinek a výlety po okolí. Za zmínku stojí Zadielská dolina, Rožňava a maďarský cintorín.
První dva závody nás školila žlutozelená mapa a i v otevřeném terénu se dařilo, což dokládají dílčí etapová vítězství Terky, Regi a Fandy.

Třetí i čtvrtá etapa se nesla ve znamení čistého lesa, což i přes větší koncentraci závrtů a kamennou podložku vedlo k opuštění časů přes deset na kilák k rozumnějším hodnotám. Další etapový úspěch zaznamenali Radim s Fandou.
 
Čas kolem závodů jsme si zpestřovali rozvojem společenských a fyzických aktivit na koupališti, v jeskyni a společenské místnosti s hrami jako idiot a sabotér.
 
Poslední etapa se běžela hendikepově a svá místa na bedně uhájili obě Terky, Radim, Kuba a Fanda, takže jsme na závěrečném vyhlášení potrénovali pokřiky všech zúčastněných oddílů. Vlastně až na radioelektroniku Cheb, byť se Honza srdnatě bil se zahraničními soupeři a za třetím místem zaostal o 43 vteřin.

Loučení bylo také na etapy, neboť někdo zůstával, jiný vysedal po cestě a cesta zpět příjemně utekla.
 
Díky všem za příjemné zážitky a zdar na příštím soustředění!
 
Odkazy na rozbory.
Tréninky Malinová:
 
Revolta - postupy
Všichni nahráni na všechny tratě - nutné vypnout lidi, kteří běželi jinou trať
W18
http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php…
W21
http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php…
W40
http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php…
 
Úterní trénink:
 
 
Třetí etapa:

http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php…
http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php…
http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php…

 

A ještě odkaz na fotky od Pepy Nádeníčka           

https://plus.google.com/110222889725579262702/posts/XzACSadRJU7?pid=6312...