Vyzývací pohár 2018

Termín: 26.-27.5.2018

Program:
26.5. dopoledne štafety - Třemošná
26.5. odpoledne sprint - Plzeň
27.5. dopoledne štafety - Třemošná
Podrobnější informace na stránkách závodů

Účast: Protože Vyzývací pohár je tentokrát v naší oblasti, počítám, že poběží všichni aktivní závodníci z kategorií D12, H12, D14 a H14, které mohou doplnit i pokročilejší desítky.

Přihlášky: Zapisujte do neděle 6. 5. do tabulky.
- Ve Vyzývacím poháru žáci nestartují za kluby, ale za oblast. Přihlášku do ORISu zajistíme centrálně.
- Nedělní štafety jsou oblastní přebor jen pro dorost a dospělé, pro žáky ne - ti běží společně za oblast.
- Sobotní sprint se počítá do oblastního sprintového žebříčku. Děti běhající žebříček v kategoriích D/H10 nehlaste na sprint do Vyzývacího poháru, ale přihlaste je přímo v ORISu za oddíl.

Nasazení do štafet domluvíme na soustředění v Plasech.

Pozor: Po dohodě s trenéry ostatních oblastí je v kategoriích žactva ve všech 3 závodech Vyzývacího poháru zakázáno používat bezkontaktní čipy SIAC. Pokud někdo z dětí čip SIAC již má, nechť si ho pro tento víkend vymění s rodiči, babičkou, dědečkem nebo třeba se starším kamarádem, ale hlavně, ať s ním neběží.

Ubytování, strava, doprava: Tentokrát společně neřešíme, zajistí si oddíly samy - ubytování a stravu je možné objednat v ORISu v doplňkových službách závodu ve sprintu.

Všem, kdo pojedou na Vyzývací pohár, doporučuji zúčastnit se týden předem soustředění v Plasech, při kterém budeme trénovat hned v sousedním lese vedle prostoru štafet. Ještě nikdy jsme neměli soustředění v tak podobném lese, jako se běžel Vyzývací pohár.

Článek pro: