Soustředění a MČR oblastních výběrů žactva

Na podzim čekají žáky 2 společné akce:
- 10.-12.9. soustředění Chvojkovský mlýn
- 18.9. Mistrovství ČR oblastních výběrů v Hradci Králové (nově s kompletním seznamem nominovaných)

Soustředění Chvojkovský mlýn

Pozor: Všichni (i neubytovní, kteří půjdou jen na jídlo) si vemte s sebou přezůvky - do penzionu včetně jídelny je nutné se přezouvat.

Oba tréninky se poběží na čipy s bezkontaktním ražením. Žáci, kteří mohou, ať si vezmou airové čipy, aby si bezkontaktní ražení vyzkoušeli před MČR oblastních výběrů (hlavně H14, kteří v Hradci poběží 1. a poslední úsek). 

Přihlášky: Jsou spuštěny v přihlašovací tabulce, termín do 30. 8. 2021

Začátek: V pátek 10. 9. 2021 cca 16:00 na mapě Volesko severně od Kralovic (místo parkování a startu/srazu v mapě).
V 16:30 je hromadný start 1. okruhu. Kdyby někdo nestíhal, přijeďte i o chvíli později a poběžíte od druhého okruhu (běží se celkem 3 okruhy s hromadným startem).

Konec: V nedělí 12. 9. 2021 odpoledne (cca ve 14 - 14:30)

Doprava: Zajišťují si účastníci sami (na závody se bude jezdit auty, trénink v sobotu odpoledne je přímo z ubytování)

Ubytování: Penzion Chvojkovský mlýn (včetně chat)

Strava: Plná penze počínaje páteční večeří a konče nedělním obědem.

Program:
Pátek odpoledne - trénink hromadné starty (zaměření na azimuty)
Sobota dopoledne - oblastní žebříček KRL
Sobota odpoledne - trénink - štafety
Sobota večer - mapová příprava
Neděle dopoledne - oblastní žebříček KRL
Neděle po obědě - seznámení s nominací na MČR oblastních výběrů

Na závody KRL se přihlašujte samostatně v ORISu!

Covid - opatření
Pozor - stále platí opatření v souvislosti s nemocí covid 19. Je nutné, aby vedoucí výprav jednotlivých klubů zajistili dodržení těchto opatření svými svěřenci!

Zásadní je, že pro účast na soustředění musí být splněny podmínky podle bodu 16 opatření Ministerstva zdravotnictví, tedy každý účastník musí mít jedno z uvedených potvrzení (očkování / prodělaná nemoc / test).
Velkou výhodou pro náš termín soustředění je, že se uznává školní testování (do 72 hodin, tj. ze čtvrtka 9.9.2021), je ale potřeba, aby každý účastník měl s sebou buď potvrzení ze školy, nebo čestné prohlášení zákonného zástupce.
Na další varianty (očkování / nemoc / test ve zdravotnickém zařízení) je třeba mít certifikát - buď na papíru, nebo v aplikaci Tečka.

MČR oblastních výběrů žactva

Informace o závodech najdete v ORISu

Nominace:
Podle výsledků jarního oblastního žebříčku si nominaci zatím vyběhli (a z podzimního žebříčku je doplnili):

D12 - Markéta Gelnerová (KRL nepojede)Tereza Stehlíková (LPM), Aneta Hanáková (KRL), Eliška Šafránková (LPM) a Veronika Ječmenová (ONO), Marie Hynková (ONO), Barbora Vodrážková (VPM), Julie Beránková (VPM nejede), Michaela Čadková (KRL), Viktorie Andělová (VPM), náhradnice Eliška Houbová (KRL) a Lucie Urbánková (ONO)
D14Denisa Bodurková (KRL), Daniela Mayerová (KSH), Zuzana Kropáčová (KRL), Lída Ritterová (ONO nepojede)Anežka Pokorná (KRL), Hedvika Beránková (VPM), Kateřina Sobotová (VPM), Natálie Hermannová (MLA) a Barbora Kadlecová (VPM), náhradnice Julie Frühaufová (SKV)
H12Robin Anděl (VPM), Tomas Placek (MLA), Zdeněk Brabec (MAS nepojede)Josef Materna (VPM), Jakub Ritter (ONO nepojede)Antonín Černý (ONO), Lukáš Štěrba (SKV), Maxmilián Haller (KRL), Vojtěch Houba (KRL), Jan Beneš (MLA nejede), Mikuláš Prinz (MLA), náhradník Egon Parula (LPM)
H14 - Jakub Stehlík (LPM), Jakub Donda (ONO) a Jakub Turek (SKV), Oliver Kule (ONO), Šimon Maglia (ONO), Štěpán Pávek (NEK), Ondřej Herman (MLA), Miroslav Kváč (MLA nejede), Jakub Krs (VPM), náhradník Štěpán Vodrážka (VPM)

Do počtu 8 nominovaných + 2 náhradníci z každé kategorie bude doplněno z podzimního oblastního žebříčku po 4. závodu (neděle KRL). Počítat se bude součet 2 nejlepších výsledků.

Všichni nominovaní, i ti, kteří o nominaci budou teprve bojovat, se zúčastní soustředění v Chvojkovském mlýnu (výjimky jen ze závažných důvodů po odsouhlasení trenérskou radou).

Článek pro: