Republikový festival žactva

Na webu republikového festivalu žactva (3.-5.6.2022 v Chotěboři) se postupně objevují nové informace a začíná to vypadat na hodně zajímavou akci.

Festival je určený pro žáky kategorií D/H14 a D/H12, ale zúčastnit se můžou i šikovnější desítky (to jsou u nás všechny Smile) - podmínka je zvládnout samostatně závod bez fáborků.

Tradiční OB závody budou 2: páteční sprint v centru města a nedělní lesní štafety.
V sobotu bude orientační desetiboj složený z netradičních disciplín (např. indoorový závod v budově školy, tříminutový mikrosprint na atletickém stadiónu, atd.) a odpoledne frisbee turnaj mezi oblastmi.

Přihlašování je do 20.5. po oblastech. Zájem o účast vyplňte standardně v naší přihlašovací tabulce do 19.5., abychom stihli včas zadat přihlášky do ORISu.
Nezapisujte se do ORISu samostatně po oddílech - pořadatel akceptuje pouze přihlášky oblastí.

Podle počtu přihlášených žáků a trenérů domluvíme způsob dopravy (individuálně auty, společně objednaným autobusem nebo veřejnou dopravou) - vaše preference uveďte v přihláškové tabulce.
Zajištění dopravy může být pro některé kluby trochu náročnějí, protože ve stejném termínu mají dorostenci MČR na krátké trati v Jablonci.

Článek pro: