Podzimní soustředění žactva

Zveřejňuji základní informace o soustředění. Sledujte tento příspěvek, budu ho postupně doplňovat.
Zkontrolujte prosím účast/neúčast členů vašeho klubu tady a čísla čipů tady.

Účast: Soustředění je určeno pro všechny děti Západočeské oblasti do 14 let, které se zvládnou phybovat po lese samy podle mapy bez fáborků. V případě volné kapacity se mohou zúčastnit i starší (zejména začátečníci) za plnou cenu (bez příspěvku SCD).

Jedním z cílů soustředění je závěrečná příprava před MČR štafet a družstev ve Vracově. Na soustředění bude uzavřena nominace 3 oblastních družstev - tj. po 6 závodnících z kategorií D14, H14, D12 a H12 (ev.10). Soustředění by se proto měli zúčastnit všichni kandidáti na nominaci (s výjimkou Reginy, pokud pojede na MČR na klasické trati).

Začátek: Sobota, 26.9. ráno. Sraz je 9 hodin tady. Nevjíždějte autem do lesa, na sraz je nutné dojít pěšky!

Konec: Pondělí, 28.9. po obědě

Ubytování: Rekreační, sportovní a školící středisko Pod kempem, Jesenice - máme rezervováno 10 šestilůžkových vytápěných chat (akumulačky nebo přímotopy) a 10 míst v budově.

Strava: Snídaně, večeře a pondělní oběd v místě ubytování. Sobota přes den každý z vlastních zásob. Nedělní oběd je zajištěný v restauraci v Krušovicích.

Přihlášky: Pište do komentáře pod tento příspěvek, nebo na Facebook do skupiny SCD ZCO, případně e-mailem. Přijetí přihlášky si zkontrolujte v této tabulce.

Cena: 900 Kč za osobu a pobyt. Z toho 600 Kč pro členy SCD včetně trenérů bude hrazena z příspěvku SCD a z příspěvků krajských svazů. Zbytek (300 Kč na osobu) vyberu na místě v hotovosti .

Program: 5x mapový trénink, večer teoretická příprava.
V sobotu i v neděli předpokládáme celodenní výjezd - jednou do Kroučové (terén z letošního Vyzývacího poháru) a jednou do Janova (předloňský žebříček B DKL+SLA). Je nutná účast řidičů po oba dny.

S sebou: Čip, buzolu, mapník, láhev na pití, věci na převlečení a přezutí, psací potřeby (tužka/propiska do lesa a tenký červený fix na kreslení postupů)
A kdo byl na jaře, ten už ví, že vlastní spacák se může hodit, i kdyby nám 100x tvrdili, že ho potřebovat nebudeme. Do auta se vejde, ne?