Letní akce - informace.

Přihlášky na soustředění navazující na testy TSM https://docs.google.com/spreadsheets/d/1c6g9isVpHBoo3-eHqxayGsqwJTkAm3zj... K akcím čti dál (Polsko, soustředění klasika).

K připravovanému soustředění v Polsku:1.Do 10.7.2018 doplaťte 3000,-Kč. k dalším akcím čti dál. Vyúčtování bude po akci, až dorazí dotace.-čti dál- 2.Sdělte, kdo se účastní akademie OB, budeme řešit i možnost odjezdu v neděli večer (v noci) s krátkým přespáním na cestě. 3.Pokyny budou vyvěšeny do 10.7.2018.

Další naše letní akce bude účast na testech TSM a navazující soustředění v terénech blízkých MČR klasika, v okolí Jevíčko-Konice ( z Plzně cca 350 km). Počítejte s formátem jako vloni, tzn. odjezd čtvrtek 30.8.2018 odpoledne, v pátek testy a přejezd do místa soustředění. Sobota a neděle soustředění a návrat domů. Pokud v pátek budou testy blízko nás (např. Praha), tak pojedeme až v pátek ráno. Ten, kdo chce jet pouze na soustředění, připojí se v pátek večer. Doprava auty - podle počtu přihlášených (i trenérů) rozhodneme, za TSM především budeme z naší strany zajišťovat dopravu testy+soustředění. Seznam osob, které připadají v úvahu je zde. Účast jiných zájemců nepředpokládáme.

Článek pro: