Soustředění na závěr prázdnin.

Na "poprázdninové" soustředění vyrazila podle plánu část dorostu a několik žáků ročníku 2004 - kandidáty na licenci "A" . Původní vize směřovat tréninky do lesů sousedících jižně s prostorem letošního MČR na klasické trati jsme po zveřejnění míst a termínů STM přehodnotili a volba byla v podstatě jasná. Po pátečních testech zůstat v okolí Trutnova a využít možností kopcovitých terénů v okolí. - čti dál -

Ranní páteční testování, pro někoho první, budeme hodnotit po zveřejnění výsledků, každý se ale snažil podle současné formy a svých dovedností. Hned odpoledne jsme se přesunuli na první etapu CVC, úkolem nebylo závodit, ale pořádně celou svoji trať odmapovat - někdo úspěšněji, někdo lépe. Výsledky na ORISU https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=4428 .

Sobota byla zaměřená na vnímání vrtstevnic a tvorbu postupů v prudších svazích. Dopoledne trénink na volbu postupů s dobíháním v dešti, odpoledne (po azylu na benzínce ve Rtyni s teplou polévkou) farstované úseky s hromadnými starty na mapě bez cest. Dopolední postupy s GPS přes facebook SCM ZCO https://www.facebook.com/groups/1627558447537778 .   Nedělní návrat domů s vloženou jemnou mapařinou na mapě Opička. 

Všem účastníkům (a nejen jim) držíme palce na posledních žebříčkových i všech podzimních mistrovských závodech. Získané medaile přivezte ostatním ukázat na závěrečné soustředění. :) 

 

Článek pro: