Testy TSM a soustředění Liberec

Na konci srpna po testech TSM bude v Liberci krátké soustředění v terénech podobných podzimnímu MČR na klasice. Soustředění je vhodné pro všechny juniory, dorostence a starší žáky, kteří se chtějí zlepšit v práci s mapou v těžkém horském terénu (i pro ty, kteří se nezúčastní testů TSM).

Testy TSM
jsou letos určené pro ročníky narození 2000 - 2005. Zúčastnit by se určitě měli všichni dosavadní členové TSM, dále všichni další držitelé licence A uvedených ročníků, ale i ti, kdo o licenci A letos bojují, nebo jsou aspoň schopni rozumně zaběhnout 3 km na dráze.

Téměř jistě budou testy v pátek 30.8. v Pardubicích. Druhá (zatím nepotvrzená) varianta je, že by testy mohly být také ve středu 28.8. v Praze. Z testů odjedeme rovnou do Liberce na soustředění.

Soustředění Liberec
bude v terénech podobných letošnímu MČR na klasické trati (21.-22.9. v Jablonci n. N.). Určitě vyrazíme na legendární Skalní bránu. Další program bude záležet na tom, jestli v Liberci budeme jen o víkendu (v případě účasti na pátečních testech v Pardubicích), nebo už od středečního večera (při účasti na testech v Praze).
Ubytování je zajištěné na VŠ kolejích v Liberci, Harcově.

Přihlašujte se v tabulce a uveďte, jestli pojedete i na testy, nebo jen na soustředění, jestl je pro vás přijatelná i dlouhá varianta (od středy), a případně do poznámky, kterou variantu preferujete.

A také prosím, aby  se hlásili i trenéři a řidiči. Jirka s Fandou už na konci srpna budou chystat zahraniční soustředění na příští rok, takže s nimi tentokrát nemůžeme počítat.

Článek pro: 

1 Comment