Zimní liga

Zimní liga na Bouchalce

Datum: 

Středa, Leden 26, 2022 - 18:45

Další závod zimní ligy se poběží v sobotu 12.02.2022 na hranici Plzeňského a Středočeského kraje u Kařezu a pořádá ho trochu nečekaně Netopýr Zákupy.

Informace i přihlášky jsou v ORISu.

POZOR: Protože netopýr je noční pták, není termín přihlášek standardně o půlnoci, ale už v 5 hodin ráno. Přihlašte se tedy raději o den dříve!

3. ZL - Rohatiny - výsledky, postupy, fotky

Datum: 

Neděle, Leden 9, 2022 - 22:30
 • přihlášeno okolo 90 osob, dorazilo cca 75 závodníků, ti co měli čip a vyčetli jsou ve výsledcích níže
 • kontrola 110 byla špatně umístěná o údolí vedle, tímto se omlouvám, z mapy jsem při roznosu vyčetl jen jedno údolí a dal kontrolu hned do prvního výrazného údolí, které jsem našel, nevěděl jsem že za ním je ještě jedno výraznější)

  Závodníci z celé republiky přijeli na Radyni

  Datum: 

  Pondělí, Prosinec 20, 2021 - 01:15

  Matěj Kamenický (Lokomotiva Pardubice), Josef Sebera (O-RUNNAŘI Beskydy), Marie Kamarytová (KOS Slavia Plzeň) a Maxmilián Haller (Kometa Kralovice) - to jsou jména vítězů předvánočního závodu na Radyni.

  Kompletní výsledky jsou v ORISu.
  Postupy stahujte nebo kreslete na OB postupy.

  A hlaste se na pořádání dalších závoddů v lednu a únoru.

  Výsledky z Vížky

  Datum: 

  Úterý, Listopad 23, 2021 - 21:15

  První závod zimní ligy 2021/22 uspořádal Lukáš Pivec z Mariánských Lázní. V trochu drsném, ale krásném terénu nad soutokem Mže a Kosího potoka postavil orientačně zajímavé tratě.

  Západočeská zimní liga 2021/2022 - Proč a jak?

  Datum: 

  Čtvrtek, Listopad 11, 2021 - 23:30

  Pokusný ročník Západočeské zimní OB ligy je tu. Proč? Je to jeden ze závěrů porady trenérů žactva, abychom (nejen) dětem zpestřili zimní přípravu, trochu si i v zimně zasoutěžili a snad měli příležitost se potkat.

  Zatím ještě není úplně jasné, jak bude vypadat - to bude záležet na vás všech, jak se zapojíte. Z větší části tomu necháme volný průběh, některé věci můžeme postupně vyladit a na jaře na závodech si pak řekneme, jak pokračovat další zimu.